Vítáme vás na novém webu

Vážení návštěvníci, rád bych vás za celý tým uvítal na nových webových stránkách.

Radeksikyr logo

Je až s podivem, jak rychle se trendy na internetu vyvíjí. Google i Seznam neustále mění své služby a algoritmy vyhledávání. Marketingová automatizace se stala nedílnou součástí větších firem a i s malým úsilím umožňuje oslovit stovky tisíc lidí na míru vytvořeným sdělením. Pokročilé nástroje dnes již samy vyhodnocují, ze kterého návštěvníka se pravděpodobně stane zákazník.

Není divu, že se e-commerce sektor každým dnem vyvíjí a získává větší podíl na trhu oproti klasickému prodeji v kamenných obchodech. Poslední dobou však zjišťujeme, že fascinace daty a možnostmi, které moderní prodej nabízí, vede v některých společnostech k depersonalizaci. Jako kdyby marketingová oddělení zapomínala, že hlavním účelem marketingu je oslovit, získat a udržet zákazníka.

Již v roce 2006 jsem se zavázal poskytovat klientům takové služby, které jejich úspěch v online prostředí podpoří. S tím, jak klienti rostli a rozšiřovali spolupráci, se i náš tým začal postupně rozrůstat. Nyní jsme připraveni čelit všem výzvám, které na vás v online prostředí čekají.

Marketing se mění, naše jméno a profesionální úroveň služeb zůstává.

Radek Šikýř

Leave a Reply

Naše adresa

Napište nám